İlkem teknoloji

BİRİM AD SOYAD E-MAİL GSM
Kurucu Müdür Hasan ÇANKAYA hasan@ilkem.com.tr  
Genel Müdür Yunus ÇANKAYA yunus@ilkem.com.tr 05454553610
Operasyon Müdürü Veysel MET veysel@ilkem.com.tr 05056979613
Teknik Servis Müdürü Abdullah SÜTÇİ abdullah@ilkem.com.tr 05454553614
Kurumsal Satış Sorumlusu Ersin SEVEN ersin@ilkem.com.tr 05326376900
Muhasebe / Finansman Doğan SARKIK muhasebe@ilkem.com.tr 05454553617
Teknik Servis Cihat SÜTÇİ destek@ilkem.com.tr 05454553601
Teknik Servis Aykut TEKİN aykut@ilkem.com.tr 05454553630
Teknik Servis Yafes ORAN yafes@ilkem.com.tr 05454553611
Stajyer Ramazan YILDIRIM ilkem@ilkem.com.tr
Sekreter Sevinç ERPOLAT ilkem@ilkem.com.tr

İlkem Teknoloji Blog

Bilgisayar, yazılım, otomasyon, güvenlik sistemleri alanında çözüm ortaklarımız ve yazarlarımızın da güçlü kalemleriyle renklenen İlkem Teknoloji bloğunu ziyaret ettiniz mi?