İlkem Sonicwall Firewall

2007 yılında resmi gazetede yayınlanan 5651 yasa gereği resmi ve özel kuruluşların tüm loglarının kullanıcı ve erişim bilgilerini kayıt altında tutmaları yasal zorunluluk haline gelmiştir.
Günümüz IT yatırımlarının en büyük olarak görülen siber saldırılar her geçen gün artmaktadır. İlkem Bilgisayar Firewall (güvenlik duvarı) çözümler ile bu tehditlere karşı tedbir almaktadır.

Güvenli uzaktan erişim, web, e-posta güvenliği, istenmeyen e-postalara karşı koruma, yedekleme ve kurtarma, antivirüs için yüksek performanslı güvenlik çözümleri yelpazesiyle mükemmel bir şekilde tümleştirilmiş dinamik olarak akıllı hizmetler, yazılımlar ve donanımlar sunmaktadır.

Antivirüs Çözümleri
Donanımsal çözümlerinin yanı sıra dünyanın önde gelen antivirüs yazılım şirketleri olan, ESED NOD32 ve KASPERSKY gibi üreticiler ile iş ortaklığı yapıp, bireysel ve kurumsal tüm sistemlerini virüs tehdidine karşı koruma altına alacak yazılım çözümleri bulunmaktadır.

BT altyapılarının güvenlik konusu şirketler için son derece önemli bir konudur. Siber tehlikelerin her geçen gün arttığı günümüzde, verilerin güvenliğinin korunması konusu ayrıca titizlik gerektiriyor. İlkem Güvenlik Çözümleri, şirketinize pek çok avantaj sunuyor. Uçtan uca güvenlik anlayışımızla, şirketinizin tüm IT ihtiyaçlarınıza odaklanıyor, güvenlik çözümlerimizden en etkin şekilde faydalanmanızı sağlıyoruz. Artık BT altyapı sistemlerinizin güvenliğinden emin olabiliyorsunuz. İlkem Güvenlik Çözümleri, IT platformunuzda fark yaratıyor.