İlkem Yazılım

Şirket ihtiyaçları doğrultusunda özel yazılım hizmeti sunmanın yanı sıra geliştirdiğimiz Windows form yazılımları ve ASP.Net gibi web uygulamalarıyla sektörde kaliteli işler gerçekleştirmenin haklı gururunu yaşıyoruz. İhtiyacınız olan sektöre özgü, kaliteli, hızlı ve entegre bir özel yazılıma kısa sürede en uygun fiyat koşullarıyla sahip olmak ister misiniz? Kaliteli yazılım deneyimi, minimum maliyet ve 7/24 destek sağlayan hizmetimizle hem güçlü bir partneriniz, hem de daima çözüm odaklı stratejiler geliştiren bir iş ortağınız oluyoruz.

İlkem Yazılım Çözümler

ESET ENJOY SAFER TECHNOLOGY

1992 yılında kurulmuş olan ESET, dünya genelinde bireysel ve kurumsal kullanıcılara hitap eden güvenlik ürünleri geliştiriyor. 
ESET NOD32 Antivirus, proaktif zararlı yazılım tespitinde piyasa lideri olarak hak kazandığı “VB100 Ödülü” sayısı ile dünya rekorunu elinde bulunduruyor. ESET, testin gerçekleştirilmeye başlandığı 1998 yılından bu yana hiçbir yaygın (in-the-wild) tehdidi kaçırmadı.

ESET NOD32 Antivirus, ESET Smart Security, ESET Smart Security Premium, ESET Internet Security, Mac için ESET Cyber Security ve ESET Mobile Security dünya genelinde milyonlarca kullanıcı tarafından güvenilir bulunarak tavsiye ediliyor. Genel Merkezi Bratislava/Slovakya’da bulunan ESET’in, San Diego/ABD, Buenos Aires/Arjantin, Prag/Çek Cumhuriyeti ve Singapur’da bölge ofisleri bulunuyor. Ayrıca Bratislava, San Diego, Prag, Krakow/Polonya, Montreal/Kanada ve Moskova/Rusya’da zararlı yazılım araştırma merkezleri var. ESET’in 200’den fazla ülkede iş ortakları mevcut. Şirket, Deloitte’s Technology Fast 500’de sürekli olarak Avrupa, Ortadoğu ve Afrika bölgesinin en hızlı büyüyen teknoloji şirketleri arasında yer alıyor. İlkem Yazılım Referanslarımız

Daha Fazla Referans Gör