İlkem IT

Dünyada en fazla değişim ve gelişim gösteren IT sektörü, bilgisayar tabanlı bilişim sistemlerinin; yazılım uygulamaları, bilgisayar donanımının incelenmesi işleminin yanı sıra tasarım, geliştirme, yürütme, yönetim ve destek gibi unsurların bütününü kapsıyor. IT, teknoloji ve toplumun birbirini etkileyen yapısı dâhilinde son yıllarda hızlı bir gelişim kaydediyor. İlkem IT Çözümleri ise; bu gelişim ve değişime paralel olarak 7/24 sağladığı kesintisiz hizmetiyle bilişim sektöründe büyük başarılar sağlamaya devam ediyor.

İlkem IT Çözümler

Enerjide kesinti yaşamayın diye “Kesintisiz Güç Kaynakarı” çözümleri

 İş hayatı kesintiye bir dakikaya bile tahammül edemeyecek kadar hızda ve her an online olmak  zorundadır. Günümüzde, kişi ve kurumların; günlük hayatta, evde, ofiste ya da endüstriyel  ortamlarda karşılaştıkları enerji sorunlarına Uluslararası Güç Kaynakları Üreticileri ile ortaklık  yapıp çözümler sunmaktadır. Müşterisine bu ürünleri sunarken insana ve çevreye zarar  vermeden, en verimli bir şekilde kesintisiz olarak kullanımına olanak sağlamaktadır.

 Ürün gamında Line-Interactive Kesintisiz Güç Kaynakları (UPS), Online Kesintisiz Güç  Kaynakları(UPS), Traksiyoner Akü - EXIDE(UPS) gibi ürünler bulunan İlkem Bilgisayar kesintisiz enerjiyi sağlamak adına jeneratör çözümleri de sunmaktadır.

İlkem IT Referanslarımız

Daha Fazla Referans Gör