İlkem IT

Dünyada en fazla değişim ve gelişim gösteren IT sektörü, bilgisayar tabanlı bilişim sistemlerinin; yazılım uygulamaları, bilgisayar donanımının incelenmesi işleminin yanı sıra tasarım, geliştirme, yürütme, yönetim ve destek gibi unsurların bütününü kapsıyor. IT, teknoloji ve toplumun birbirini etkileyen yapısı dâhilinde son yıllarda hızlı bir gelişim kaydediyor. İlkem IT Çözümleri ise; bu gelişim ve değişime paralel olarak 7/24 sağladığı kesintisiz hizmetiyle bilişim sektöründe büyük başarılar sağlamaya devam ediyor.

İlkem IT Çözümler

Baskı Çözümleri

Kişisel ve kurumsal baskı sistemleri ile yüksek verimlilik ve maliyet tasarrufuna yardımcı olarak ürün gamını tüketicilere sunmaktadır.
Orta ve Büyük ölçekli kuruluşların tüm baskı çözümlerini en ucuz maliyet ile karşılamak adına bu teknolojilere sahip ürünleri müşterilerine ulaştırmaktadır. Injekt officejet ve laserjet baskı cihazı çeşitleri ile kullanım alanına göre maliyet hesaplaması yapıp en uygun ürünü konumlandırmaktadır.

Baskı Sistemleri için üretici firmaların eğitimlerini ve sertifikasyonlarını alıp tüm donanım ve teknik eksikliklerini gidermiştir.

İlkem IT Referanslarımız

Daha Fazla Referans Gör