İlkem IT

Dünyada en fazla değişim ve gelişim gösteren IT sektörü, bilgisayar tabanlı bilişim sistemlerinin; yazılım uygulamaları, bilgisayar donanımının incelenmesi işleminin yanı sıra tasarım, geliştirme, yürütme, yönetim ve destek gibi unsurların bütününü kapsıyor. IT, teknoloji ve toplumun birbirini etkileyen yapısı dâhilinde son yıllarda hızlı bir gelişim kaydediyor. İlkem IT Çözümleri ise; bu gelişim ve değişime paralel olarak 7/24 sağladığı kesintisiz hizmetiyle bilişim sektöründe büyük başarılar sağlamaya devam ediyor.

İlkem IT Çözümler

Firewall ve Log Çözümleri

2007 yılında resmi gazetede yayınlanan 5651 yasa gereği resmi ve özel kuruluşların tüm loglarının kullanıcı ve erişim bilgilerini kayıt altında tutmaları yasal zorunluluk haline gelmiştir.
Günümüz IT yatırımlarının en büyük olarak görülen siber saldırılar her geçen gün artmaktadır. İlkem Bilgisayar Firewall (güvenlik duvarı) çözümler ile bu tehditlere karşı tedbir almaktadır.

Güvenli uzaktan erişim, web, e-posta güvenliği, istenmeyen e-postalara karşı koruma, yedekleme ve kurtarma, antivirüs
için yüksek performanslı güvenlik çözümleri yelpazesiyle mükemmel bir şekilde tümleştirilmiş dinamik olarak akıllı
hizmetler, yazılımlar ve donanımlar sunmaktadır.


Antivirüs Çözümleri
Donanımsal çözümlerinin yanı sıra dünyanın önde gelen antivirüs yazılım şirketleri olan, ESED NOD32 ve KASPERSKY gibi üreticiler ile iş ortaklığı yapıp, bireysel ve kurumsal tüm sistemlerini virüs tehdidine karşı koruma altına alacak yazılım çözümleri bulunmaktadır.

 

İlkem IT Referanslarımız

Daha Fazla Referans Gör