İlkem Yazılım

Şirket ihtiyaçları doğrultusunda özel yazılım hizmeti sunmanın yanı sıra geliştirdiğimiz Windows form yazılımları ve ASP.Net gibi web uygulamalarıyla sektörde kaliteli işler gerçekleştirmenin haklı gururunu yaşıyoruz. İhtiyacınız olan sektöre özgü, kaliteli, hızlı ve entegre bir özel yazılıma kısa sürede en uygun fiyat koşullarıyla sahip olmak ister misiniz? Kaliteli yazılım deneyimi, minimum maliyet ve 7/24 destek sağlayan hizmetimizle hem güçlü bir partneriniz, hem de daima çözüm odaklı stratejiler geliştiren bir iş ortağınız oluyoruz.

İlkem Yazılım Çözümler

Microsoft iş ortaklığı ile 32 Hastane, 11 belediye, 13 üniversite, 50 ye yakın özel ve kamuda başarı ile bitirilen projeler...
2011 yılından itibaren yazılım uzmanlarımız Microsoft’un sınav merkezlerinde yapılan sınavları başarı ile geçip uzmanlıklarını tamamlamıştır.
Microsoft’un çözüm ortaklığı ile; İstanbul, Kayseri, Yozgat, Kastamonu, Erzincan, Sivas, Hatay illerinde başarılı projeler tamamlamıştır.

Bilgi işlem uzmanları ile Microsoft Türkiye ofisi ve demo merkezine iş gezileri düzenlemiş ve Microsoft eğitmenleri tarafından katılımcılara çeşitli seminerler verilmiştir

Çeşitli illerde Office 365 ve cloud computing(bulut bilişim) sistemleri ile ilgili tanıtım toplantıları düzenlemiştir.

İlkem Yazılım Referanslarımız

Daha Fazla Referans Gör