İlkem IT

Dünyada en fazla değişim ve gelişim gösteren IT sektörü, bilgisayar tabanlı bilişim sistemlerinin; yazılım uygulamaları, bilgisayar donanımının incelenmesi işleminin yanı sıra tasarım, geliştirme, yürütme, yönetim ve destek gibi unsurların bütününü kapsıyor. IT, teknoloji ve toplumun birbirini etkileyen yapısı dâhilinde son yıllarda hızlı bir gelişim kaydediyor. İlkem IT Çözümleri ise; bu gelişim ve değişime paralel olarak 7/24 sağladığı kesintisiz hizmetiyle bilişim sektöründe büyük başarılar sağlamaya devam ediyor.

İlkem IT Çözümler

Geçen her dakika 4 sunucu, 120 PC ve 100 yazıcı satan, düyanın en büyük tedarik zincirlerinden biri HP ile iş ortaklığı

Çözüm ortaklığı ağını hızla büyüten şirketimiz, Türkiye’de 24 yılı aşkın süredir faaliyet gösteren ve dünyanın en büyük tedarik zincirlerinden birini yürüten HP ile iş ortaklığı anlaşmasını yapmıştır.

HP ürün müdürleri tarafından bölge illerden gelen IT uzmanlarına eğitim ve tanıtım etkinliği düzenlenmiştir. 20 yıla yakın süredir HP ürünlerini tedarik eden İlkem Bilgisayar artık HP ürünleri hakkında tüketicilerine eğitim danışmanlık ve kurulum sonrası destekler gibi hizmetler de vermektedir. HP Ticari Ürünlerinin yetkili servisliğini yaparak Resmi kuruluşların garanti bekleme sorununu çözmüştür.

Üniversitelerde HP sunucu ve storage ürünlerinin anlatıldığı, BT uzmanları tarafından uygulamalı eğitimler vermiştir

İlkem IT Referanslarımız

Daha Fazla Referans Gör