İlkem IT

Dünyada en fazla değişim ve gelişim gösteren IT sektörü, bilgisayar tabanlı bilişim sistemlerinin; yazılım uygulamaları, bilgisayar donanımının incelenmesi işleminin yanı sıra tasarım, geliştirme, yürütme, yönetim ve destek gibi unsurların bütününü kapsıyor. IT, teknoloji ve toplumun birbirini etkileyen yapısı dâhilinde son yıllarda hızlı bir gelişim kaydediyor. İlkem IT Çözümleri ise; bu gelişim ve değişime paralel olarak 7/24 sağladığı kesintisiz hizmetiyle bilişim sektöründe büyük başarılar sağlamaya devam ediyor.

İlkem IT Çözümler

Erete olarak çok uzun yıllardır bakır ve fiberoptik  kablolama projelerinin ürün tedariği için XPCABLE markasının Türkiye distribütörlüğünü  yapmaktayız. Bakır ve fiber optik kablo  bileşenlerinden oluşan çok geniş bir ürün yelpazesine sahip XPCABLE markası; uluslararası bağımsız test kuruluşları olan ETL, UL, DELTA sertifikalarına sahiptir. Fiber Optik kablo kullanımında olmazsa olmazlar aktif bileşenlerdir. Bu alanda üst seviye teknolojik ürünler üreten ETHERWAN ile dış ortamda endüstriyel tip switch ve

fiber optik dönüştürücüler, PoE switch çözümleri ile; yine dünyanın en büyük switch üreticilerinden ACCTON Grup tarafından kendi markası olarak üretilen EDGECORE Omurga Switch ve Kenar PoE Switch çözümleri ile özellikle Güvenlik Data Networku konusunda  ürün ve proje desteği tedarik noktasıyız.  Ayrıca ülkemizde en büyük sorun olan, vasıflı fiber optik sonlandırma teknik ekipleri için uygulamalı ve sertifikalı eğitimler sunan bir Network Eğitim kurumuyuz . Tüm bakır ve f iber networkleri test edebileceğiniz dünyanın bir numaralı test ve analiz cihazlarını üreten FlukeNetworks ürünlerinin  dağıtıcılığı da  ERETE tarafından yapılmaktadır.

İlkem IT Referanslarımız

Daha Fazla Referans Gör