İlkem Enerji

İlkem Enerji anahtar teslim güneş enerjisi sistemlerinde, projelerin tasarımından hayata geçirilmesine kadar bütün aşamalarında faaliyet göstermektedir. Fotovoltaik sistem ve enerji verimliliği konularına odaklanmış, danışmanlık, planlama, mühendislik, uygulama ile işletme ve bakım alanlarında hizmet vermekteyiz.

Yüksek standartlar çerçevesinde sürdürülebilir bir gelecek ve yenilenebilir enerji için hem yatırımcılarına hem de iş dünyasına güneş çözümleri sunmaktadır. EPC Management (Kurulum Denetleme) hizmeti ile firmaların ve yatırımcıların daha rekabetçi olmasına destek vermektedir. Enerji Üretim Araştırmaları Ulusal Enstitüsü’ne göre ülkemizin ortalama güneş alma süresi günde 7.2 saat ve yılda 2,640 saat ile Türkiye kusursuz ışıma değerleri sunarken, Avrupa’nın birçok bölgesinden daha fazla, yılda yaklaşık 380 milyon kilowatt/saat güneş enerjisi üretme imkanına sahiptir.

İlkem Enerji Çözümler

10 KW’a Kadar Mikro Çatı UygulamalarıKonutlarınızda trafo kapasitesi sorunu olmaksızın 1 kW’dan 10 kW’a kadar güneş enerjisi sistemleri kurulabilir. Bu şekilde çatılarınıza değer katarak kendi elektrik ihtiyacınızı karşılayıp, fazlasını da Dağıtım şirketine satabilir böylece pasif gelir elde edebilirsiniz. Ayrıca diğer uygulamalara göre daha kolay izin ve kurulum gerçekleşmektedir.

İlkem Enerji Referanslarımız

Daha Fazla Referans Gör