İlkem Erete

Erete olarak çok uzun yıllardır bakır ve fiberoptik  kablolama projelerinin ürün tedariği için XPCABLE markasının Türkiye distribütörlüğünü  yapmaktayız. Bakır ve fiber optik kablo  bileşenlerinden oluşan çok geniş bir ürün yelpazesine sahip XPCABLE markası; uluslararası bağımsız test kuruluşları olan ETL, UL, DELTA sertifikalarına sahiptir. Fiber Optik kablo kullanımında olmazsa olmazlar aktif bileşenlerdir. Bu alanda üst seviye teknolojik ürünler üreten ETHERWAN ile dış ortamda endüstriyel tip switch ve

fiber optik dönüştürücüler, PoE switch çözümleri ile; yine dünyanın en büyük switch üreticilerinden ACCTON Grup tarafından kendi markası olarak üretilen EDGECORE Omurga Switch ve Kenar PoE Switch çözümleri ile özellikle Güvenlik Data Networku konusunda  ürün ve proje desteği tedarik noktasıyız.  Ayrıca ülkemizde en büyük sorun olan, vasıflı fiber optik sonlandırma teknik ekipleri için uygulamalı ve sertifikalı eğitimler sunan bir Network Eğitim kurumuyuz . Tüm bakır ve f iber networkleri test edebileceğiniz dünyanın bir numaralı test ve analiz cihazlarını üreten FlukeNetworks ürünlerinin  dağıtıcılığı da  ERETE tarafından yapılmaktadır.

İlkem Teknoloji Blog

Bilgisayar, yazılım, otomasyon, güvenlik sistemleri alanında çözüm ortaklarımız ve yazarlarımızın da güçlü kalemleriyle renklenen İlkem Teknoloji bloğunu ziyaret ettiniz mi?